gallery/md_ssian-tv-channels-kartina-
Naujienos--->
gallery/fb_d reklama veiklos rusys-12-12
gallery/ideal-4000-classicline

Ideal 4000

70mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 5-6 kamerų. Sistema „Ideal 4000“ – tai naujos kartos profiliai, jau šiandien atitinkantys reikalavimus, kurie langams bus taikomi ateityje. Čia pati šiuolaikiškiausia technika suderinama su didžiausiu gyvenamojo būsto komfortu. Stipri 70 mm pločio profilio konstrukcija ir didelės kameros su plieniniais tvirtinimais garantuoja optimalius statinius parametrus ir suteikia galimybę įrengti didelių matmenų langus. Kelių kamerų konstrukcija užtikrina didelę terminę ir akustinę izoliaciją. Originalus ir puikiai derantis dizainas kartu su daugybe sisteminių sprendimų suteikia neribotas galimybes kurti langus ir taip išryškinti savąjį stilių. Nesutapdinto plokštumoje sąvaros varianto profiliai yra grakštūs, išraiškingų kontūrų, jų linijos patrauklios, klasikinės, tai garantuoja laikui nepavaldų dailumą. Tiems, kurie ieško išimtinių galimybių kurti savo langus, skirta serija „round-line“, išsiskirianti subtilia optika ir švelniais suapvalinimais. Dėl suapvalintų kontūrų langai labai patraukliai atrodo ir puikiai dera prie šiuolaikiško interjero. Su įvairių rūšių prie stiklo įrengiamomis juostelėmis galima dar labiau išryškinti lango stilių ir priderinti prie interjero. „Ideal 4000 “ yra universaliai taikoma sistema, puikiai tinkanti ir statant individualius naujoviškos architektūros namus, ir renovuojant senus pastatus. Pastaruoju atveju dažnai būna neįmanoma padidinti lango angos, todėl ypač reikšmingas privalumas yra sumažintas rėmo ir sąvaros aukštis, nes tai leidžia padidinti įstiklinamą plotą ir įleisti į patalpą daugiau šviesos.

gallery/ideal-4000-prosta-85-mm-140x300

Ideal 4000 (85 mm)

Aluplast Ideal 4000 (85mm) – tai nauja klasikinės IDEAL 4000 profilių serijos linija, dabar jau šešių kamerų ir padidinto iki 85 mm gylio, sukurta siekiant patobulinti iki šiol ypač populiarią 70mm, penkių kamerų sistemą. Praplatintas rėmas yra tvirtesnis, taip pat garantuoja geras šilumines ir akustines savybes.

gallery/ideal-8000-classicline-150x150

Sistema „Ideal 8000“ – tai naujas firmos aluplast pasiūlymas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas šiluminių ir akustinių parametrų sumažinimui. Tai tapo įmanoma serijoje „Ideal 8000“ padidinus profilių įrengimo gylį iki 85 mm, padidinus profilių kamerų skaičių ir įrengus tris sandariklius. Šioje sistemoje dėl praplatinto griovelio, į kurį statomi stiklai, galima naudoti energiją taupančius stiklo paketus, kurių plotis – iki …mm, ir įrengti langus, kurių šilumos laidumas labai mažas. Įrengus trečiąjį sandariklį buvo atskirta vadinamoji sausa kamera, kurioje veikia vyriai, taip padidinant jų naudojimo laiką ir vyrių mechanizmų ilgaamžiškumą.

Naudojant profilių sistemą „Ideal 8000“ sujungiami du skirtingi būdai pasiekti didesniam negu vidutinis energijos taupymus, apribojant visos langų konstrukcijos šilumos laidumą. Viena vertus, čia didesnis profilių gylis ir daugiau vidinių kamerų.

Kaip ir visos aluplast profilių serijoms sistemai „Ideal 8000“ taip pat būdinga konstrukcinių variantų įvairovė, profilių tarpusavio suderinamumas, o visų pirma – laisvė pasirinkti optimalų sprendimą.

Diegiant energijos taupymui skirtus sprendimus – didinant profilių įrengimo gylį ir kamerų skaičių – buvo sukurtas naujas, šešių kamerų variantas „Ideal 8000“, kurio profilių įrengimo gylis yra 85 mm. Papildomas privalumas yra tai, kad galima naudoti trijų sujungtų stiklų paketą, pripildytą argono, iki 59 mm pločio, o tai garantuoja geriausius lango šiluminius parametrus esant santykiškai mažoms taikomų sprendimų sąnaudoms.

Profilis, kurio šilumos laidumo koeficientas Uf=1,0 W/m2K, patenka tarp sprendimų, turinčių pagrindinę reikšmę investuotojams, suinteresuotiems energiją taupančių pastatų statyba. Naudojant energiją taupančius iki 59 mm pločio stiklo paketus galima įrengti langus, kurių šilumos laidumas bus labai mažas. Pavyzdžiui, referencinis langas, matmenys – 1230 x 1480 mm, įrengtas su stiklo paketu, kurio  šilumos laidumo koeficientas Ug=0,5 W/m2K, pasiekiamas terminės izoliacijos koeficientas Uw=0,76 W/m2K.

Serijos „Ideal 8000“ profiliams būdinga ir ypatinga išvaizda, kuris leidžia įgyventi originalius architektūrinius sprendimus ir sukurti išraiškingą bei tobulos formos dizainą. Ši linija skirtatiems, kuriems svarbi laisvė rinktis, joje estetinės savybės sujungtos su technologiniais reikalavimais.

Ideal 8000

gallery/rodyklė

Mūsų parduodami gaminiai yra gaminami iš vokiško aluplast profilio, ketvirto pagal dydį PVC profilio gamintojo pasaulyje.

„Aluplast“ grupė nuo 1982 m. plėtoja, gamina ir parduoda aukštos kokybės techniškai pažangias PVC langų sistemas ir yra laikoma vienu didžiausių prekės ženklų Europoje. Vykdydama veiklą jau 30 metų, „Aluplast“ yra tarptautinė kompanija, turinti 20 gamybos padalinių bei prekybos atstovybių ir įdarbinusi apie 1350 darbuotojų daugiau nei 28 šalyse 6 kontinentuose.

Inovacijos, atsidavimas darbui ir puikus padalinių bendradarbiavimas padeda kurti centrinėje būstinėje Vokietijoje suprojektuotus produktus, tiksliai atitinkančius specifinius kiekvienos rinkos, reikalavimus. Nuolatinės investicijos diegiant technologijas užtikrina aukščiausią siūlomų sprendimų techninį lygį.

Gaminiai / PVC langai ir durys

gallery/veka langai

„Veka“ „Softline 82 MD“

„Veka“ „Softline 82 MD“ – tai išskirtinė sistema, iš kurios gaminami langai ir šilčiausios lauko durys, nes jas galime įstiklinti 48−50 mm stiklo paketais arba 48 mm storio putplasčio plokšte – tai mūsų naujiena durims! Tad pasyvaus namo statytojams nebekils klausimo, kokias duris rinktis, kai mes siūlome vienas šilčiausių ir saugiausių durų.

gallery/softline82mm-1

Techniniai duomenys:

82 mm pločio, 7 kamerų sistema;
Profilių sienutės storis A klasės;
Cinkuotos metalo armatūros;
Trijų sandarinimo tarpiklių fiksacija tarp staktos ir varstomos dalies;
Bendras gaminio šilumos perdavimo koeficientas iki Uw = 0,68 W/m2K;
Stiklinama 48 mm, 52 mm storio paketais (trijų stiklų), arba 48 mm užpildais;
Tarpeliai tarp stiklų užpildyti argono dujomis;
Pasirenkant specialų garsą izoliuojantį stiklo paketą, galima pasiekti garso izoliaciją iki 49 dB;
Mechaninio stiprumo, šilumos perdavimo koeficiento, oro skverbties ir kitus duomenis įrodome pateikdami ES atitikties deklaracijas.

gallery/softline82mm-2