Žaliuzės ir roletai

Ritininės žaliuzės (roletai)

Kadangi vis dažniau namuose renkamės plastikinius langus, juos įsigiję ieškome, kuo jį uždengti nakties bei dienos metu. Roletai plastikiniams langams – tai puikus būdas pasislėpti nuo dienos šviesos arba aplinkinių žvilgsnių tamsiu paros metu. Jie unikalūs tuo, kad yra montuojami į lango stiklajuostes. Patogu ir praktiška.

Vertikalios žaliuzės

Plisuotos žaliuzės nėra dažnas langų dengimo būdas lietuvių namuose. Jos patalpoms suteikia elegancijos ir sukuria tam tikrą unikalų stilių. Šis langų dengimo būdas yra modernus, tačiau kartu ir paprastas.

Plisuotos žaliuzės

Vertikalios žaliuzės "Banga" – tai naujovė žaliuzių rinkoje. Susidomėjimas šia naujove yra didžiulis. Jų išskirtinumas yra originalios banguotos juostos. Šių žaliuzių juostų spalvų įvairovė padeda sukurti originalų ir nepakartojamą būsto ar biuro interjerą bei suteikia jaukumo.

Vertikalios žaliuzės Banga

Vertikalios žaliuzės dažniausiai naudojamos biuruose. Jos gali būti pritaikomos įvairios paskirties patalpoms. Šios žaliuzės apsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių, išsklaido ir sureguliuoja per langus sklindantį šviesos srautą. Tai nebrangus ir modernus būdas uždengti labai didelių matmenų langus. Jomis galima atskirti arba užtverti ir atskiras patalpų dalis. Šios žaliuzės montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos arba prie lubų.

Roletai Diena - Naktis

Roletai Diena-Naktis yra vienas iš naujausių ir populiarių būdų, kaip jaukiai ir originaliai pasislėpti nuo dienos šviesos arba atėjus tamsiam paros metui uždengti langą. Specialūs du audinio sluoksniai, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria unikalų „diena-naktis" efektą.

Medinės horizontalios žaliuzės

Medinės horizontalios žaliuzės gaminamos iš natūralių medžio juostelių. Jos sukuria išskirtinio ir prabangaus interjero įspūdį Jūsų namuose ar biure. Medinių žaliuzių juostelės nesideformuoja, neskilinėja ir neblunka nuo saulės. Jos gali būti valomos drėgna šluoste. Patogu reguliuoti juostelių pasvirimo kampą rankenėle, pakelti arba nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę virvele.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės ypač populiarios biuruose, tačiau nepriekaištingą bei jaukų įvaizdį sukurs ir Jūsų namuose. Tinka ir kitose patalpose. Tai funkcionalumo ir estetikos derinys, kuris suteikia namams ar biurui elegancijos. Naudojant horizontalias žaliuzes, galima patogiai reguliuoti patalpos apšvietimą. Galima ir visiškai užtamsinti patalpą. Žaliuzės nesunkiai valdomos rankenėle bei virvele arba grandinėle. Sukant plastikinę rankenėlę, galima sumažinti arba padidinti šviesos srautą pro juostų tarpus. Jos pakeliamos traukiant už virvelės ir užfiksuojamos virvelės fiksatoriumi bet kokioje padėtyje.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Jei nenorite, kad šiltuoju metų laikų patalpose skraidytų vabzdžiai, siūlome įsigyti apsisaugojimui nuo vabzdžių skirtų priemonių, kuriomis lengvai uždengsite langus ir duris, nesumažindami šviesos ir gryno oro srauto patalpose. Klientai gali įsigyti dviejų tipų apsaugas langams ir patogią durų apsaugos sistemą. Paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo nepageidaujamų „svečių“ – įsigyti roletinį tinklelį nuo vabzdžių. Dėl lengvai valdomos konstrukcijos galėsite nesunkiai pakelti arba nuleisti tinklelį Jums patogiu metu. Stabili apsauga nuo nepageidaujamų mašalų – tinklelio nuo vabzdžių rėmelis. Paprastai pakabinamas ant lango lengvos konstrukcijos rėmelis su tinkleliu vasarą ypač pasitarnaus. Nuo vabzdžių apsaugančios durys yra tvirtinamos vyriais išorinėje namo dalyje ir darinėjamos pastumiant ranka. Įėjus ar išėjus pro šias duris jos automatiškai grįžta į pradinę poziciją.